Slevy a akce

Odolné obaly pro iPhone

Odolné obaly pro iPhone představují pokročilejší ochranu zařízení, kde se výrobci zaměřují zejména na ochranu iPhone proti možným pádům. Odolné obaly jsou vyráběny z odolnějších materiálů, zejména z tvrzeného polykarbonátu a většinou v kombinaci s gumovým nebo jiným elastickým materiálem. Lepší odolné obaly dokáží ochránit zařízení při pádu až z 3 metrů na betonový povrch.

Prosím zvolte podkategorii podle vaší verze iPhone:

 • Odolné obaly pro iPhone SE/5s/5 Odolné obaly pro iPhone SE/5s/5

  Odolné obaly pro iPhone SE/5s/5 představují pokročilejší ochranu zařízení, kde se výrobci zaměřují zejména na ochranu iPhone proti možným pádům. Odolné obaly jsou vyráběny z odolnějších materiálů, zejména z tvrzeného polykarbonátu a většinou v kombinaci s gumovým nebo jiným elastickým materiálem. Lepší odolné obaly dokáží ochránit zařízení při pádu až z 3 metrů na betonový povrch.

 • Odolné obaly pro iPhone 6/6s Odolné obaly pro iPhone 6/6s

  Odolné obaly pro iPhone 6/6s představují pokročilejší ochranu zařízení, kde se výrobci zaměřují zejména na ochranu iPhone proti možným pádům. Odolné obaly jsou vyráběny z odolnějších materiálů, zejména z tvrzeného polykarbonátu a většinou v kombinaci s gumovým nebo jiným elastickým materiálem. Lepší odolné obaly dokáží ochránit zařízení při pádu až z 3 metrů na betonový povrch.

 • Odolné obaly pro iPhone 6 Plus/6s Plus Odolné obaly pro iPhone 6 Plus/6s Plus

  Odolné obaly pro iPhone 6 Plus/6s Plus představují pokročilejší ochranu zařízení, kde se výrobci zaměřují zejména na ochranu iPhone proti možným pádům. Odolné obaly jsou vyráběny z odolnějších materiálů, zejména z tvrzeného polykarbonátu a většinou v kombinaci s gumovým nebo jiným elastickým materiálem. Lepší odolné obaly dokáží ochránit zařízení při pádu až z 3 metrů na betonový povrch.

 • Odolné obaly pro iPhone 7 Odolné obaly pro iPhone 7

  Odolné obaly pro iPhone 7 představují pokročilejší ochranu zařízení, kde se výrobci zaměřují zejména na ochranu iPhone proti možným pádům. Odolné obaly jsou vyráběny z odolnějších materiálů, zejména z tvrzeného polykarbonátu a většinou v kombinaci s gumovým nebo jiným elastickým materiálem. Lepší odolné obaly dokáží ochránit zařízení při pádu až z 3 metrů na betonový povrch.

 • Odolné obaly pro iPhone 7 Plus Odolné obaly pro iPhone 7 Plus

  Odolné obaly pro iPhone 7 Plus představují pokročilejší ochranu zařízení, kde se výrobci zaměřují zejména na ochranu iPhone proti možným pádům. Odolné obaly jsou vyráběny z odolnějších materiálů, zejména z tvrzeného polykarbonátu a většinou v kombinaci s gumovým nebo jiným elastickým materiálem. Lepší odolné obaly dokáží ochránit zařízení při pádu až z 3 metrů na betonový povrch.

 • Odolné obaly pro iPhone 8 Odolné obaly pro iPhone 8

  Odolné obaly pro iPhone 8 představují pokročilejší ochranu zařízení, kde se výrobci zaměřují zejména na ochranu iPhone proti možným pádům. Odolné obaly jsou vyráběny z odolnějších materiálů, zejména z tvrzeného polykarbonátu a většinou v kombinaci s gumovým nebo jiným elastickým materiálem. Lepší odolné obaly dokáží ochránit zařízení při pádu až z 3 metrů na betonový povrch.

 • Odolné obaly pro iPhone 8 Plus Odolné obaly pro iPhone 8 Plus

  Odolné obaly pro iPhone 8 Plus představují pokročilejší ochranu zařízení, kde se výrobci zaměřují zejména na ochranu iPhone proti možným pádům. Odolné obaly jsou vyráběny z odolnějších materiálů, zejména z tvrzeného polykarbonátu a většinou v kombinaci s gumovým nebo jiným elastickým materiálem. Lepší odolné obaly dokáží ochránit zařízení při pádu až z 3 metrů na betonový povrch.

 • Odolné obaly pro iPhone X/Xs Odolné obaly pro iPhone X/Xs

  Odolné obaly pro iPhone X a iPhone Xs představují pokročilejší ochranu zařízení, kde se výrobci zaměřují zejména na ochranu iPhone proti možným pádům. Odolné obaly jsou vyráběny z odolnějších materiálů, zejména z tvrzeného polykarbonátu a většinou v kombinaci s gumovým nebo jiným elastickým materiálem. Lepší odolné obaly dokáží ochránit zařízení při pádu až z 3 metrů na betonový povrch.

 • Odolné obaly pro iPhone Xr Odolné obaly pro iPhone Xr

  Odolné obaly pro iPhone Xr představují pokročilejší ochranu zařízení, kde se výrobci zaměřují především na ochranu iPhone proti možným pádem. Odolné obaly jsou vyráběny z odolnějších materiálů, zejména z tvrzeného polykarbonátu a většinou v kombinaci s gumovým nebo jiným elastickým materiálem. Lepší odolné obaly dokáží ochránit zařízení při pádu až z 3 metrů na betonový povrch.

 • Odolné obaly pro iPhone 11 Odolné obaly pro iPhone 11

  Odolné obaly pro iPhone 11

 • Odolné obaly pro iPhone 11 Pro Odolné obaly pro iPhone 11 Pro

  Odolné obaly pro iPhone 11 Pro

Prosím vyberte si požadovanou podkategorii

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists