Slevy a akce

Obaly a pouzdra

Obal pro iPhone je základní ochranou proti nežádoucímu poškrábání a poškození iPhonu při pádech na tvrdé povrchy. Různé druhy krytů a pouzder pro iPhone dodávají styl a umožňují estetické odlišení od ostatních uživatelů tohoto smartphonu. V naší nabídce naleznete i speciální druhy pouzder, určené například pro aktivní sportovce, případně pouzdra se zabudovanou baterií.

Vyberte si prosím z následujících podkategorií podle verze vašeho iPhonu:

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 4/4S Obaly a pouzdra pro iPhone 4/4S

  Pro iPhone 4/4S máme v nabídce množství obalů různých druhů a materiálů. Vyberte si, který vám nejvíce vyhovuje, zavírací, peňaženkové, vysouvací, pro zadní stranu iPhonu, od základní ochrany proti poškrábání až po kompletní ochranu i proti pádům.

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 5/5s/SE Obaly a pouzdra pro iPhone 5/5s/SE

  V tejto kategórií nájdete obaly a puzdrá pre iPhone 5/5S/SE už od 4,40 eur. Pre náročnejších máme v ponuke luxusné a štýlové obaly pre iPhone tej najvyššej kvality. Nájdete tu aj vodotesné, extrémne odolné a športové puzdrá.

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 6/6s Obaly a pouzdra pro iPhone 6/6s

  Obaly a pouzdra pro iPhone 6 a iPhone 6s. Rozdíl ve velikostech těchto dvou verzí je tak malý (0,2mm), že obaly jsou kompatibliné většinou s oběma verzemi telefonů. Najdete zde pouzdra různých značek, materiálů a druhů jako například ultratenké, zavírací, protinárazové a pod. 

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 6 Plus/6s Plus Obaly a pouzdra pro iPhone 6 Plus/6s Plus
 • Obaly a pouzdra pro iPhone 7 Obaly a pouzdra pro iPhone 7

  Obaly a pouzdra pro iPhone 7. Najdete zde pouzdra různých značek, materiálů a druhů jako například ultratenké, zavírací, protinárazové apod. 

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 7 Plus Obaly a pouzdra pro iPhone 7 Plus

  Obaly a pouzdra pro iPhone 7 Plus. Najdete zde pouzdra různých značek, materiálů a druhů jako například ultratenké, zavírací, protinárazové apod. 

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 8 Obaly a pouzdra pro iPhone 8

  Obaly a pouzdra pro iPhone 8. Najdete zde pouzdra různých značek, materiálů a druhů jako například ultratenké, zavírací, protinárazové a pod. 

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 8 Plus Obaly a pouzdra pro iPhone 8 Plus

  Obaly a pouzdra pro iPhone 8 Plus. Najdete zde pouzdra různých značek, materiálů a druhů jako například ultratenké, zavírací, protinárazové a pod.

 • Obaly a pouzdra pro iPhone X/Xs Obaly a pouzdra pro iPhone X/Xs

  V této kategorii najdete potřebnou ochranu pro špičkový iPhone X a iPhone Xs. Vyberte si z množství stylových krytů, mezi nimiž najdete i velmi odolné obaly, luxusní kousky, případně i vodotěsné obaly nebo sportovní pouzdra na ruku. Samozřejmě nemohou chybět ani odolné ochranné skla, ať už obyčejné nebo 3D.

 • Obaly a pouzdra pro iPhone Xr Obaly a pouzdra pro iPhone Xr

  V této kategorii najdete potřebnou ochranu pro špičkový iPhone Xr. Vyberte si z množství stylových krytů, mezi nimiž najdete i velmi odolné obaly, luxusní kousky, případně i vodotěsné obaly nebo sportovní pouzdra na ruku. Samozřejmě nemohou chybět ani odolné ochranné skla, ať už obyčejné nebo 3D.

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 11 Obaly a pouzdra pro iPhone 11

  Obaly a pouzdra pro iPhone 11

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 11 Pro Obaly a pouzdra pro iPhone 11 Pro

  Obaly a pouzdra pro iPhone 11 Pro

Prosím vyberte si požadovanou podkategorii

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists