Slevy a akce

Obaly a pouzdra

Obal pro iPhone je základní ochranou proti nežádoucímu poškrábání a poškození iPhonu při pádech na tvrdé povrchy. Různé druhy krytů a pouzder pro iPhone dodávají styl a umožňují estetické odlišení od ostatních uživatelů tohoto smartphonu. V naší nabídce naleznete i speciální druhy pouzder, určené například pro aktivní sportovce, případně pouzdra se zabudovanou baterií.

Vyberte si prosím z následujících podkategorií podle verze vašeho iPhonu:

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 4/4S Obaly a pouzdra pro iPhone 4/4S

  Pro iPhone 4/4S máme v nabídce množství obalů různých druhů a materiálů. Vyberte si, který vám nejvíce vyhovuje, zavírací, peňaženkové, vysouvací, pro zadní stranu iPhonu, od základní ochrany proti poškrábání až po kompletní ochranu i proti pádům.

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 5/5s/SE Obaly a pouzdra pro iPhone 5/5s/SE

  V tejto kategórií nájdete obaly a puzdrá pre iPhone 5/5S/SE už od 4,40 eur. Pre náročnejších máme v ponuke luxusné a štýlové obaly pre iPhone tej najvyššej kvality. Nájdete tu aj vodotesné, extrémne odolné a športové puzdrá.

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 6/6s Obaly a pouzdra pro iPhone 6/6s

  Obaly a pouzdra pro iPhone 6 a iPhone 6s. Rozdíl ve velikostech těchto dvou verzí je tak malý (0,2mm), že obaly jsou kompatibliné většinou s oběma verzemi telefonů. Najdete zde pouzdra různých značek, materiálů a druhů jako například ultratenké, zavírací, protinárazové a pod. 

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 6 Plus/6s Plus Obaly a pouzdra pro iPhone 6 Plus/6s Plus
 • Obaly a pouzdra pro iPhone 7 Obaly a pouzdra pro iPhone 7

  Obaly a pouzdra pro iPhone 7. Najdete zde pouzdra různých značek, materiálů a druhů jako například ultratenké, zavírací, protinárazové apod. 

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 7 Plus Obaly a pouzdra pro iPhone 7 Plus

  Obaly a pouzdra pro iPhone 7 Plus. Najdete zde pouzdra různých značek, materiálů a druhů jako například ultratenké, zavírací, protinárazové apod. 

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 8 Obaly a pouzdra pro iPhone 8

  Obaly a pouzdra pro iPhone 8. Najdete zde pouzdra různých značek, materiálů a druhů jako například ultratenké, zavírací, protinárazové a pod. 

 • Obaly a pouzdra pro iPhone 8 Plus Obaly a pouzdra pro iPhone 8 Plus

  Obaly a pouzdra pro iPhone 8 Plus. Najdete zde pouzdra různých značek, materiálů a druhů jako například ultratenké, zavírací, protinárazové a pod.

 • Obaly a pouzdra pro iPhone X/Xs Obaly a pouzdra pro iPhone X/Xs

  V této kategorii najdete potřebnou ochranu pro špičkový iPhone X a iPhone Xs. Vyberte si z množství stylových krytů, mezi nimiž najdete i velmi odolné obaly, luxusní kousky, případně i vodotěsné obaly nebo sportovní pouzdra na ruku. Samozřejmě nemohou chybět ani odolné ochranné skla, ať už obyčejné nebo 3D.

 • Obaly a pouzdra pro iPhone Xr Obaly a pouzdra pro iPhone Xr

  V této kategorii najdete potřebnou ochranu pro špičkový iPhone Xr. Vyberte si z množství stylových krytů, mezi nimiž najdete i velmi odolné obaly, luxusní kousky, případně i vodotěsné obaly nebo sportovní pouzdra na ruku. Samozřejmě nemohou chybět ani odolné ochranné skla, ať už obyčejné nebo 3D.

Prosím vyberte si požadovanou podkategorii

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists