Slevy a akce

Nabíječky a kabely

Nabíjení iPhonu je téměř denní záležitostí. V této sekci naleznete všechny potřebné doplňky pro iPhone určené pro jeho nabíjení. Základní datové kabely nebo vylepšené ploché datové kabely, stojany s nabíjecími konektory, nabíjecí doplňky do auta nebo speciálně pudzrá pro iPhone s externí baterií.

Vyberte si prosím podkategorii podle vaší verze iPhonu:

 • Nabíječky a kabely pro iPhone 4/4S Nabíječky a kabely pro iPhone 4/4S

  V této sekci najdete potřebné doplňky pro nabíjení iPhonu verze 4 a 4S, takže kabely a doplňky s 30 pinovým konektorem, nebo univerzální nabíjecí doplňky s použitím USB portů, jako například nabíječky pro iPhone do auta.

 • Nabíječky a kabely pro iPhone SE/5s/5 Nabíječky a kabely pro iPhone SE/5s/5

  Nabíječky a kabely pro iPhone SE/5/5S najdete v této sekci. Jedná se o kabely a doplňky s lightning konektorem, nebo univerzální nabíjecí doplňky s použitím USB portů, jako například nabíječky pro iPhone do auta.

 • Nabíječky a kabely pro iPhone 6/6 Plus Nabíječky a kabely pro iPhone 6/6 Plus

  Nabíječky a kabely pro iPhone 6/6 Plus naleznete v této sekci. Jedná se o kabely a doplňky s lightning konektorem, nebo univerzální nabíjecí doplňky s použitím USB portů, jako například nabíječky pro iPhone do auta, externí nabíječky a pod.

 • Nabíječky a kabely pro iPhone 7/7 Plus Nabíječky a kabely pro iPhone 7/7 Plus

  Nabíječky a kabely pro iPhone 7 a iPhone 7 Plus naleznete v této sekci. Jedná se o kabely a doplňky s lightning konektorem, nebo univerzální nabíjecí doplňky s použitím USB portů, jako například nabíječky pro iPhone do auta, externí baterie apod.

 • Nabíječky a kabely pro iPhone X/8/8 Plus Nabíječky a kabely pro iPhone X/8/8 Plus

  Nabíječky a kabely pro iPhone X, iPhone 8 a iPhone 8 Plus najdete v této sekci. Jedná se o kabely a doplňky s lightning konektorem, bezdrátové nabíjení nebo univerzální nabíjecí doplňky s použitím USB portů, jako například nabíječky pro iPhone do auta, externí baterie apod.

 • Nabíječky a kabely pro iPhone Xr/Xs (Max) Nabíječky a kabely pro iPhone Xr/Xs (Max)

  Nabíječky a kabely pro iPhone Xs, iPhone Xr a iPhone Xs Max najdete v této sekci. Jedná se o kabely a doplňky s lightning konektorem, bezdrátové nabíjení nebo univerzální nabíjecí doplňky s použitím USB portů, jako například nabíječky pro iPhone do auta, externí baterie apod.

Prosím vyberte si požadovanou podkategorii

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists