Slevy a akce

Nabídka pro firmy a reklamní agentury

 

Internetový obchod iPhoneDoplnky.cz je specializovaný výhradně na doplňky pro iPhone, avšak toto příslušenství zahrnuje i mnoho univerzálních produktů použitelných i pro jiné smartphony nebo dokonce v jiné oblasti než jsou telefony. I když se zaměřujeme převážně na koncové zákazníky, dokážeme vytvořit i speciální nabídky pro firmy a reklamní agentury, které mohou ve spolupráci s námi podpořit vlastní byznys, přitáhnout nových spotřebitelů, motivovat své zákazníky nebo zaměstnance a příznivě působit na firemní vztahy s veřejností.

 

Podpoříme vás při následujících aktivitách

 

Nákup příslušenství pro zaměstnance firmy

Plánujete nakoupit ochranné obaly nebo jiné příslušenství pro firemní telefony svých zaměstnanců? Chcete své zaměstnance odměnit ve formě moderního dárku z našeho sortimentu? V obou případech vám poskytneme výhodné slevy při nákupu již od 10 položek.

 

Podpora prodeje doplňkovými produkty

Prodáváte výrobky nebo služby a chcete podpořit jejich prodej doplňkovým produktem? Je to výborná forma podpory prodeje pokud se chcete odlišit od konkurence a poskytnout vašim zákazníkům něco navíc. Často je taková maličkost tím prvkem, který rozhodne o nákupu právě u vás a přinese tak zisk. Doplňkový produkt můžete poskytovat zdarma jako dárek nebo za výhodný příplatek.

 

Dárkové produkty

Odměňování zákazníků za více zrealizovaných objednávek, dárek pro tisícího fanouška vaší fanstránky, malá výhra v soutěži a jiné podobné aktivity jsou velmi efektivním nástrojem budování vztahů se svými potenciálními nebo již stávajícími zákazníky. Takové aktivity utužují vztahy s vaší firmou a značkou. V budoucnu mohou rozhodovat o dalším využití služeb nebo nákupu zboží právě u vás.

 

Podpora brandingu

Budování a posilování značky je prioritou téměř každé firmy. Právě značka může mít významný vliv na rozhodnutí spotřebitele o koupi zboží nebo využití služby. Pro podporu brandingu nabízíme potisk produktů. Vaše logo může být aplikováno přímo na externí nabíječce, ochranném obalu, stojanu, držáku nebo na jakémkoliv jiném produktu z našeho sortimentu.

branding produktov 

Na obrázku vidíte produkty Nejmenší Lightning kabel s přívěskem CulCharge a Nejmenší externí baterie Lightning CulCharge 3v1, při kterých můžeme zajistit i verze s microUSB.

 


Proč spolupracovat s námi?

 

Máme několikaleté pozitivní vztahy s našimi obchodními partnery a nakupujeme přímo od výrobců nebo jejich výhradních distributorů, takže vám umíme zajistit ty nejlepší ceny bez zbytečných mezičlánků v obchodním řetězci. Od našich partnerů odebíráme produkty dlouhodobě a ve velkých množstvích, umíme s nimi efektivně komunikovat a vyjednávat, budujeme si nadstandardní vztahy s obchodními zástupci jednotlivých značek, což nám postupem času umožňovalo snižovat naše nákupní ceny.

 

 

Nákup bez DPH

Větší prodejní objemy realizujeme přes naši společnost Inared, s.r.o. se sídlem na Slovensku, zapsanou v obchodním rejstříku Okresního soudu Bratislava I, Oddíl: Sro, Vložka č.: 115399/B, IČO: 50588788, DIČ: 2120384871, IČ DPH: SK2120384871, kde bude ve smyslu platné legislativy SR fakturováno bez DPH pro firmy v České republice.

 

 


Další zajímavé produkty

 

 

vreckové externé nabíjačky xqisit


Kapesní externí baterie

Externí baterie s kapacitou 2600 mAh slouží jako záložní zdroj energie pro vaše vybité zařízení. Obsahuje USB port pro nabíjení mobilních zařízení přes příslušný nabíjecí kabel. Podívejte se i na jiné externí baterie v našem sortimentu.

 

 

 

externý objektív pre smartphone


Externí objektiv pro smartphone

Připínací, širokoúhlý, makro objektiv pro smartphone je ideální pro kreativní fotografy. Pomocí tohoto objektivu získáte o 49% větší rozsah pohledu nebo tzv. makrofotografie. Možnost použití na široké spektrum telefonů.

 

 

 

kompaktná selfie tyč


Kompaktní selfie tyč

Selfie tyč AVO je menších rozměrů, takže je snadno přenositelná, avšak prodloužit ji můžete až na 50cm. V dnešní době velmi oblíbený doplněk, zejména mezi mladými uživateli.
držiak pre smartphone


Držák na stůl BlueLounge Milo

Milo je ideální místo kde můžete odložit svůj smartphone. Je určen pro držení zařízení při jeho používání, odložení nebo nabíjení. Designový držák není jen užitečný ale také zpestří okolí pracovního stolku.

 

 

 

športové puzdro na ruku pre smartphone

 

Sportovní pouzdro na ruku xqisit

Sportovní pouzdro pro smartphone na ruku je určeno především pro aktivní sportovce. Měkký elastický pás odvádí vlhkost a přizpůsobuje se velikosti ruky. Pouzdro je kompatibilní s telefony s úhlopříčkou do velikosti 5,1 palců.

 

 

 

handsfree enjoy 

Bluetooth handsfree Enjoy

Lehoučké handsfree s váhou pouze 5,2 g na hlavě téměř ani nepostřehnete. Vysoká kvalita zvuku a kompaktní rozměry dělají z tohoto zařízení výborného pomocníka na cestách. Gumová násadka do ucha perfektně pasuje a třmen za ucho zajistí pohodlné nošení.

 

 

protišmyková podložka do auta


Protiskluzová podložka do auta CellularLine

Protiskluzová silikonová podložka vhodná pro použití na palubní desce automobilu. Díky její přilnavému povrchu stabilně drží váš telefon (nebo jiné předměty) na místě a zajistí jej proti nečekanému pohybu během jízdy v automobilu.

 Samozřejmě nabídka platí na celý náš sortiment!Nechte si vypracovat cenovou nabídku

Nechte si od nás nezávazně vypracovat cenovou nabídku. Kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře, nebo přímo na emailové adrese:

 


has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists