Na co všechno můžete využít lokalizační přívěsek Nut find?

Na co všechno můžete využít lokalizační přívěsek Nut find?

V tomto článku vám představíme různé možnosti využití užitečného doplňku pro smartphone, díky kterému už nic důležitého neztratíte a usnadníte si některé běžné činnosti. Inteligentní přívěsek Nut find 3 je totiž nepřetržitě ve spojení s aplikací v mobilním telefonu a při ztrátě Bluetooth spojení, mezi Nut přívěskem a telefonem, aplikace hlásí alarmem. Upozorňování na zapomenuté cennosti je však jen základní myšlenkou tohoto produktu, ale tímto její využití ani zdaleka nekončí. V tomto článku vám přinášíme několik praktických situací, ve kterých oceníte tento doplněk.

 

Zapomněli jste peněženku v kavárně?

Naštěstí jste si vložili Nut přívěsek do peněženky. Při ztrátě Bluetooth spojení mezi Nut a telefonem vás aplikace ihned upozorní, že jste zřejmě na něco zapomněli. Přímo v aplikaci si můžete nastavit typ alarmu, délku alarmu a možnost opakování upozornění.

ochrana pred stratou peňaženky

 

Zapomněli jste si vzít se sebou telefon?

Odešli jste z domu a Nut přívěsek na vašich klíčích začne vyzvánět. V tom si vzpomenete, že jste váš telefon zapomněli doma. V aplikaci si takto můžete nastavit možnost zvukové signalizace Nut přívěsku při ztrátě Bluetooth spojení s telefonem.

 

Spěcháte ráno do práce a nemůžete najít klíče od auta?

Jednoduše stačí v aplikaci prozvonit přívěsek Nut, který jste si připevnili na klíče od vašeho auta. Podle zvukové a světelné signalizace už nebude problém klíče vyhledat.

strata kľúčov od auta

 

Ztratili jste klíče od domu?

Pokud vám náhodou vypadli klíče od domu a nepostřehli jste ani opakované upozornění mobilní aplikace, stále není nic ztraceno. Aplikace při ztrátě Bluetooth spojení automaticky označí na mapě poslední polohu přívěsku Nut připevněném na klíčích.

ochrana pred stratou kľúčov

 

Nemůžete najít telefon a nemá vás kdo prozvonit?

Přívěsek Nut obsahuje tlačítko, jehož stisknutím a podržením si dokážete prozvonit spárovaný mobilní telefon. Na telefonu se spustí zvukový alarm i v případě, že máte nastavený tichý režim.

 

Nemůžete najít své auto na velkém parkovišti?

Stačí když si zanecháte Nut přívěsek v automobilu a při návratu na parkoviště si podíváte v aplikaci jeho poslední uloženou polohu.

hľadanie auta na veľkom parkovisku

 

Další užitečné informace

- V aplikaci můžete obsluhovat více přívěsků Nut najednou

- Jeden přívěsek Nut můžete v aplikaci sdílet s více členy rodiny

- Nut může pracovat ve dvou režimech, které si nastavíte v aplikaci. Režim "střežení", kde jsou aktivovány všechny upozornění při ztrátě signálu nebo režim "vyhledávání", kde nebudete rušeni žádným alarmem, ale můžete z aplikace Nut vyhledat na mapě nebo prozvonit.

- Pokud nechcete být v režimu střežení na některých místech nebo v určitém čase přívěskem Nut rušen, můžete si nastavit své diskrétní zóny (např. domov, práce ...) nebo diskrétní období (např. každou středu od 15:00 do 18:00 hod, o víkendech a pod.)

- Vzdálenost při níž se přeruší Bluetooth spojení mezi Nut a mobilním telefonem záleží zejména od prostředí. Na volném prostranství to může být kolem 40m, v interiéru kde jsou stěny a lidé je vzdálenost menší.

 

Více informací o tomto produktu a možnost jeho zakoupení naleznete ZDE.

2017-03-27 Testy a recenze 0

Zanechat komentář

Blog categories

Nejnovější komentáře

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists