Vánoční dárky (nejen) pro majitele iPhone

Vánoční dárky (nejen) pro majitele iPhone

Ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? Vyřešte letošní nákupy jednoduše na iPhoneDoplnky.cz. Vybrali jsme pro vás tipy na vánoční dárky, které potěší nejen majitelů iPhone. Článek byl upraven pro aktuální sezonu 2018.

 

1. Rezervní baterie ušetří starosti s hledáním zásuvky

Je váš blízký přítel nebo člen rodiny aktivní člověk, který využívá svůj iPhone naplno? Určitě se v takovém případě dostává do situací, kdy jeho aktivitám jednoduše energie mobilního telefonu nestačí. Dárek který ho jistě potěší je externí baterie, která bude představovat pohotový záložní zdroj energie. V naší nabídce najdete různé externí baterie od baterií menších rozměrů (kapesní nebo dokonce jako přívěsek na klíče) s menší kapacitou až po velkokapacitní výkonné baterie.

externé batérie

Při výběru si všímejte zejména kapacitu baterie, která se udává v jednotkách mAh. Pro plnohodnotné nabití například nejnovějšího iPhone Xs je zapotřebí přibližně 2500-2700 mAh. Další důležitá fakta, které stojí za všimnutí jsou či baterie obsahuje Lightning konektor (většinou jsou dražší) nebo zda dokáže nabíjet více zařízení najednou (více portů pro nabíjení).

Velmi oblíbený produkt pro dámy je externí baterie ve tvaru rtěnky Richmond & Finch:

externá batéria pre dámy richmond&finch

 

Externí baterie si můžete prohlédnout ZDE.

 

 

2. S odolným obalem zachráníte iPhone

Jízda na kole, práce v těžkých externích podmínkách, surfování, lyžování, turistika ... Že je toto denní chléb vašeho příbuzného vlastnícího Apple iPhone? Pak byste mu měli pořídit pro něj velmi praktický dárek v podobě odolného ochranného obalu, který může v mnoha situacích zachránit jeho drahocenný iPhone. Připravili jsme pro vás speciální seznam odolných obalů, do kterého jsme zařadili obaly chránící iPhone i proti větším pádům na tvrdý povrch a mnohé z nich splňují i přísný vojenský standard MIL-STD-810 (představuje soubor náročných testů zaměřených na odolnost obalu). Z této nabídky stojí za zmínku zejména kryty UAG ze speciálního kompozitního materiálu.

odolné obaly pre iPhone

Nabídku odolných obalů si můžete prohlédnout ZDE.

Celou nabídku obalů pro iPhone si můžete prohlédnout ZDE.

 

 

3. Šikovné klíčenky CulCharge

Doplňky výrobce CulCharge mají opravdu vysoký dárkový potenciál. Jedná se o nejmenší nabíjecí kabel (1.) a nejmenší externí nabíječku (2.) na trhu. Navíc jsou tyto produkty hned přizpůsobené jako přívěsek na klíče. U produktu CulCharge externí nabíječka 3v1 se jedná o opravdu velmi pěkné balení produktu (3.)

produkty CulCharge

Produkty CulCharge si můžete prohlédnout ZDE.

 

4. Luxusní obaly Richmond & Finch pro vaše drahé polovičky

Prémiové stylové kryty pro dámy, které na telefonu působí velmi luxusně a navíc poskytují dostatečnou ochranu zařízení. S obalem Richmond & Finch se odlišíte od ostatních. Namísto řečí jsme vám raději přichystali více obrázků z tohoto nádherného produktu:

luxusný obal Richmond & Finch

luxusný obal Richmond & Finch

 

Obaly Richmond & Finch si můžete prohlédnout ZDE.

 

5. Fitness náramek s dotykovým displejem potěší každého sportovce

Tento doplněk má mnoho vychytávek, které využije každý sportovec. Kromě času dokáže zobrazovat i následující infomrácie: identifikace volajícího, zobrazování notifikací, krokoměr, monitoring kalorií, upozornění na čas cvičení, informace o vzdálenosti, funkce nalezení telefonu, ovládání fotoaparátu, monitoring fází spánku a probuzení. Baterie vydrží 5 až 7 dní a náramek je odolný vůči dešti i potu. V balení najdete až 2 náramky v barvě černá - fialová.

športový náramok easyfit touch

Více informací a možnost zakoupení sportovních náramků naleznete ZDE.

 

6. Ostatní doplňky

Stále jste nenašli nic vhodné pro svou blízkou osobu pod stromeček? Na našem eshopu naleznete ještě mnoho jiných doplňků a vychytávek. Viz například sekci "Zábava a vychytávky", kde můžete najít další dárkové produkty jako příslušenství pro fotografy, hračky, zábavky, bezdrátové nabíječky nebo např. užitečné zimní dotykové rukavice.

vychytávky pre iPhone

 

Prohlížet sekci zábava a vychytávky.


Nepřehlédněte ani sekci s různými držáky pro smartphone jako např. držáky do auta, které mohou být umisťovány na čelní sklo, palubovku nebo do ventilace, případně držáky na pracovní stůl, držáky na bycikel a podobně.

držiaky pre iPhone

Prohlížet sekci stojany a držáky.


7. Dárkový poukaz

Pokud jste se ani dosud nerozhodli pro ten správný dárek, nebo se vám ani nechce lámat hlavu nad vhodným dárkem, máme pro vás záchranu. Dárek, kterým nic nezkazíte a dáte svému blízkému volnost při výběru toho správného doplňku, je právě náš nový dárkový poukaz. Můžete si vybrat hodnotu poukazu 800 Kč, 1500 Kč, anebo 3000 Kč. Poukaz vám vytlačíme, zalaminátujeme a odešleme na vaši adresu. Pokud řešíte dárky již v opravdu šibeničním termínu, poukaz vám odešleme ještě ve stejný den na email, abyste si ho mohli vytisknout sami.


darčekový poukaz na nákup doplnkov pre iPhone


Dárkový poukaz si můžete objednat ZDE.2015-12-11 Ze světa iPhone 0

Zanechat komentář

Blog categories

Nejnovější komentáře

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists