DOPORUČUJEME: 7 vánočních dárků (nejen) pro majitele iPhone

DOPORUČUJEME: 7 vánočních dárků (nejen) pro majitele iPhone

Ještě nemáte nakoupené vánoční dárky? Vyřešte letošní nákupy jednoduše na iPhoneDoplnky.cz. Vybrali jsme pro vás 7 tipů na vánoční dárky, které potěší nejen majitelů iPhone. Článek byl upraven pro aktuální sezónu 2017.

 

1. Rezervní baterie ušetří starosti s hledáním zásuvky

Je váš blízký přítel nebo člen rodiny aktivní člověk, který využívá svůj iPhone naplno? Určitě se v takovém případě dostává do situací, kdy jeho aktivitám prostě energie mobilního telefonu nestačí. Dárek který ho určitě potěší je externí baterie, která bude představovat pohotový záložní zdroj energie. V naší nabídce najdete různé externí baterie od baterií menších rozměrů (kapesní nebo dokonce jako přívěšek na klíče) s menší kapacitou až po velkokapacitní výkonné baterie.

externé batérie

Při výběru si všímejte zejména kapacitu baterie, která se udává v jednotkách mAh. Pro plnohodnotné nabití například nejnovějšího iPhone 8 je zapotřebí přibližně 2000-2500 mAh. Další důležitá fakta, které stojí za všimnutí jsou či baterie obsahuje Lightning konektor (většinou jsou dražší) nebo zda dokáže nabíjet více zařízení najednou (více portů pro nabíjení).

Externí baterie si můžete prohlédnout ZDE.

 

 

2. S odolným obalem zachráníte iPhone

Jízda na kole, práce v těžkých externích podmínkách, surfování, lyžování, turistika ... Že je toto denní chléb vašeho příbuzného vlastnícího Apple iPhone? Pak byste mu měli pořídit pro něj velmi praktický dárek v podobě odolného ochranného obalu, který může v mnoha situacích zachránit jeho drahocenný iPhone. Připravili jsme pro vás speciální seznam odolných obalů, do kterého jsme zařadili obaly chránící iPhone i proti větším pádům na tvrdý povrch a mnohé z nich splňují i přísný vojenský standard MIL-STD-810 (představuje soubor náročných testů zaměřených na odolnost obalu). Z této nabídky stojí za zmínku zejména kryty UAG ze speciálního kompozitního materiálu, nebo obaly Griffin All-Terrain, které obsahují i ochranu displeje.

odolné obaly pre iPhone

Celou nabídku odolných obalů si můžete prohlédnout ZDE.

 

 

3. Absolutně bezdrátová sluchátka s nabíjecím pouzdrem

Specialitka pro tento rok je nový výrobek od renomované značky Urbanista, která vytvořila sluchátka do uší bez jakéhokoliv drátového propojení. Sluchátka jsou tak povedené nejen z designového hlediska, ale také z toho praktického. K sluchátkům je přibaleno i nabíjecí pouzdro, které dokáže nabít sluchátka až 5x a tak si může majitel vychutnávat hudbu až 10 hodin! Sluchátka jsou navíc i vodě a potu odolné, takže je není problém používat i v posilovně nebo při jiných sportovních aktivitách.

bezdrôtové slúchadlá Urbanista Tokyo

 

Bonusem je i krásná krabička, ve kterém je tento prémiový produkt zabalený.

Bezdrátová sluchátka Urbanista Tokyo si můžete koupit ZDE.

 

 

4. Šikovné klíčenky CulCharge

Doplňky výrobce CulCharge mají opravdu vysoký dárkový potenciál. Jedná se o nejmenší nabíjecí kabel (1.) a nejmenší externí nabíječku (2.) na trhu. Navíc jsou tyto produkty hned přizpůsobené jako přívěsek na klíče. U produktu CulCharge externí nabíječka 3v1 se jedná i o opravdu velmi pěkné balení produktu (3.)

produkty CulCharge 

Produkty CulCharge si můžete prohlédnout ZDE.

 

5. Luxusní obaly Richmond & Finch pro vaše drahé polovičky

Prémiové stylové kryty pro dámy, které na telefonu působí velmi luxusně a navíc poskytují dostatečnou ochranu zařízení. S obalem Richmond & Finch se odlišíte od ostatních. Namísto řečí jsme vám raději přichystali více obrázků z tohoto nádherného produktu:

luxusný obal Richmond & Finch

luxusný obal Richmond & Finch

 

Obaly Richmond & Finch si můžete prohlédnout ZDE.


6. Fitness náramek s dotykovým displejem potěší každého sportovce

Tento doplněk má mnoho vychytávek, které využije každý sportovec. Kromě času dokáže zobrazovat i následující infomrácie: identifikace volajícího, zobrazování notifikací, krokoměr, monitoring kalorií, upozornění na čas cvičení, informace o vzdálenosti, funkce nalezení telefonu, ovládání fotoaparátu, monitoring fází spánku a probuzení. Baterie vydrží 5 až 7 dní a náramek je odolný vůči dešti i potu. V balení najdete až 2 náramky v barvě černá - modrá, nebo černá - fialová.

športový náramok easyfit touch

Více informací a možnost zakoupení naleznete ZDE.

  

5. Domácí kamera s rozpoznáváním obličejů

Tento dárek je z vyšší cenové kategorie, ale představuje luxusní bytový doplněk a moderního strážce domácnosti v jednom. Kamera Netatmo s FullHD rozlišením je vždy připravena a jakmile detekuje pohyb nebo nějaký varovný zvuk (alarm, rozbití okna atd.) začíná nahrávat video a případně posílat oznámení na telefon. Prostřednictvím mobilní aplikace můžete nahrát do kamery známé tváře, které bez problémů dokáže později při nahrávání rozpoznat. Takovým způsobem vám může posílat oznámení o příchodu vašich dětí domů nebo výstražnou notifikaci o detekování neznámé tváře. Samozřejmě můžete nastavit i zákaz nahrávání záznamu pro vámi zvolené osoby.

Kamera do domácnosti Netatmo

Více se o této kameře můžete dozvědět přímo ZDE.

 

2015-12-11 Ze světa iPhone 0

Zanechat komentář

Blog categories

Nejnovější komentáře

has been added to your wishlist.

Continue shopping My wishlists